Współpraca gry

W dobie komputerów, telefonów i innych przeróżnych gadżetów technologicznych a także nieograniczonego dostępu do internetu, mogłoby się wydawać, że tradycyjne sposoby wspólnego spędzania czasu tracą na atrakcyjności. Gra w piłkę na świeżym powietrzu, zabawa w chowanego, pochody a w szczególności gry planszowe tracą na atrakcyjności odchodząc do lamusa.

Gry planszowe nie tylko dawały i dają możliwość wspólnie spędzonego czasu ale również zacieśniania więzi rodzinnych, przyjaźni a pobudzenia wyobraźni, kreatywności… Szkoda, że wielu zapomniało ile radości sprawia wspólna rozgrywka. Ile dobrego można wynieść z takiej formy spędzania czasu.
Dlatego chciałabym o nich przypomnieć i opowiedzieć jak wiele korzyści dostarcza wspólna rozgrywka

Bardzo chętnie podejmę się współpracy – zarówno stałej, jak i jednorazowej gier o różnym stopniu trudności. Na rzetelną recenzję zwykle potrzebuje 1-3 tygodnie w zależności od gatunku gry (najczęściej recenzja pojawia się po tygodniu). Jest to czas, który przeznaczam na grę z rodziną (w różnym wieku), dokładną analizę, poznanie opinii pozostałych graczy i ostateczne napisanie recenzji.
Oczywiście na prośbę wydawcy po uzgodnieniu daty publikacji recenzja pojawi się szybciej – zgodnie z prośbą.

szyszula@poczta.onet.pl

Do tej pory miałam przyjemność grać w gry takich wydawnictw jak:
    Znalezione obrazy dla zapytania Alexander wydawnictwo