Książki

„Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham. Lato” oraz „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham. Jesień” Sam McBratney, il. Anita Jeram.

O KSIĄŻECZKACH Z SERII PISAŁAM —> TUTAJ

https://magicznykociolek.files.wordpress.com/2019/11/linia-na-bloga.jpg

   Istnieją książki, które latami widnieją na liście książek do kupienia. Takie na które patrzysz i bez zaglądania do środka wiesz, że ta książka to jest właśnie to. Dokładnie tak było z książeczką „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham. Zima” orazNawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham. Wiosna” a od niedawna także Jesień oraz Zima Sam’a  McBratney’a z ilustracjami Anity Jeram.  Krótkie książeczki podobnie jak poprzednio opowiadają o małym zajączku i jego opiekunowi/przyjacielowi dużemu zającowi, którzy uwielbiają razem spędzać czas.Zabawy jesienią, kiedy spadają kolorowe liście w których można się schować a wiatr płata przeróżne figle oraz psotki są bardzo zabawne oraz przyjemne, podobnie latem, kiedy świat jest pełen kolorów. Przeróżne zabawy, atrakcje, przygody a przede wszystkim wspólnie spędzony świat i miłość… miłość, która uskrzydla, dodaje sił i uszczęśliwia. Relacja i więź – tak ważna i bezcenna.   Opowiadania bardzo krótkie a do tego napisane sporej wielkości czcionką – do przeczytania w kilka chwil. Jednak jaka moc i siła przekazu… piękna i poruszająca opowieść o więzi, miłości, wzajemnym zaufaniu, wsparciu, relacjach… o rodzinie, akceptacji, wyrozumiałości, zrozumieniu… tak niewiele słów, bo słowa są zbędne… niewiele a jakie wzruszenie w sercu.    I ponownie łzy wzruszenia…. szczere, czyste łzy nad tak pięknym i szczerym uczuciem, nad tymi relacjami i więzią.. Piękny obraz miłości i jej istoty. Obraz, który pomaga zrozumieć potęgę tego uczucia i uświadamia jak ważni są ludzie, którzy nas otaczają. Jak ważne jest to aby mówić im, że są dla nas ważni. Bo magia tkwi w prostocie i w naszych sercach…..

Książeczka Akademia mądrego dziecka. Co jeździ i lata? Poznaję świat,  Harperkids | Dzieci \ Książki Zabawki \ Książki | Wyprawka dla noworodka,  akcesoria dla dzieci i rodziców | Warszawa