Komiks

Egmont Poleca Gigant „W Krainie Pingwinów”

Kaczor Donald… na blogu pojawiał się już kilkukrotnie i tak zaczęłam zastanawiać się, czy ten temat Was nie nudzi lub nie irytuje? Bo ile można pisać o kolejnych komiksach – temat może się przejeść. Chyba… ^_^ A jednak mimo iż nigdy nie szalałam (o czym tutaj zawsze wspominam), wracam z sentymentem, bo wraz z ze znanymi bohaterami powracają także miłe wspomnienia. Wspomnienia o magazynie Kaczor Donald, który moja siostra kolekcjonowała i uwielbiała, zarówno ze względu na fabułę poszczególnych opowiadań, co „zabawki” i „gadżety” umieszczane w gratisie. Jednak podobno były też magazyny – grubsze tomiki, tak zwane Giganty. I ja dzisiaj o najnowszym Gigancie Wam opowiem.

Już niedługo w kioskach i księgarniach ukaże się najnowszy – pierwszy tego roku tom dwumiesięcznika Giganta pt „W Krainie Pingwinów” w którym znajdziecie 10 zimowych opowiadań ze znanymi bohaterami, których pokochały nie tylko miliony dzieci (chłopców i dziewcząt) ale i dorosłych i to na całym świecie. Głównym tematem poszczególnych historyjek jest oczywiście zima ale nie tylko. W tytułowym opowiadaniu Donald i Daisy wylatują na Antarktydę by odszukać a następnie przywieźć do Kaczogrodu wielki i ciężki meteoryt, który jakiś czas temu spadł w tym miejscu na Ziemię. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic trudnego i misja przebiegnie bezproblemowo. Jednak to tylko pozory – nasi bohaterowie nie podejrzewają, że ktoś próbuje ich oszukać a niby „zwyczajna” akcja poszukiwawcza zmieni się nie do poznania.
Czy uda im się cało wyjść z opresji?
Przekonacie się sięgając po najnowszego Giganta.

Donald, Dasy, Myszka Miki i inni disneyowscy bohaterowie. Aż 256 stron komiksowych historii, świetnej zabawy i czystej rozrywki.
Niesamowite emocje, wrażenia, przeżycia i wspominania….
to wszystko tutaj na Was czeka!
Jesteście głodni przygód, atrakcji i emocji?
Zapewniam, że z Gigantem zły humor u Was nie zagości!

Dwumiesięcznik „Gigant Poleca” możecie zakupić na https://prenumerata24.pl gdzie znajdziecie wszystkie tegoroczne tomy w specjalnej ofercie. Wiadomo – siłą rzeczy zamawiając w prenumeracie oszczędzacie czas jak również mamy gwarancję, że nie ominie nas żaden z albumów. Cały rocznik 2021 Giganta kosztuje jedynie 60 zł. 

Tom w sprzedaży od 29 stycznia.

Linia na bloga

 NA BLOGU JUŻ POJAWIŁ SIĘ WPIS O KOMIKSACH Z SERII KACZOR DONALD. ABY UNIKNĄĆ EWENTUALNEGO SPAMU I DUBLOWANIA WYPOWIEDZI WORDPRESS ZABLOKOWAŁ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA. MOŻECIE ZROBIĆ TO TUTAJ

PRZEPRASZAM ZA KŁOPOT. DZIĘKUJE ZA ZROZUMIENIE