Współpraca

Zmiany Zmiany – współpraca

Witajcie
Jakiś czas temu udało mi się nawiązać świetną współpracę z producentem wegańskich batonów Zmiany Zmiany. Batoniki już od dawna kusiły mnie na różnych forach społecznościowych, więc możecie domyślić się jaka była moja radość, gdy otrzymałam możliwość spróbowania owych batoników.

Batoniki Zmiany Zmiany powstają tylko i wyłącznie z naturalnych składników do których produkcji wykorzystuje się tylko i wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego (orzechy, owoce, pestki, nasiona), bez niepotrzebnych i niezdrowych dodatków takich jak cukier, słodziki, syropy, utwardzone tłuszcze roślinne czy środki przedłużające okres przydatności do spożycia. Batoniki są bardzo dobrym uzupełnieniem zdrowej diety i mogą być spożywane przez osoby na diecie bezglutenowej.

„Petarda, Aloha, Kosmos i Lewy Sierpowy są inspirowane wyprawami w góry, rozmowami do wczesnego rana, wyjazdami na koncerty, niespodziewanymi spotkaniami, podróżami w cztery strony świata oraz spacerami na odległych plażach i w pobliskich parkach.

Imponują nam firmy i organizacje z zasadami. Działające dla dobra lokalnych społeczności lub na rzecz ochrony przyrody i skutecznie promujące zmiany na lepsze. Dlatego 1% naszego zysku przekazujemy Stowarzyszeniu Otwarte Klatki.
– Ekipa Zmiany Zmiany”

Wypatrujcie recenzji a tym czasem zapraszam Was na stronę internetową firmy,  ich profil na facebooku a także instagram ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s